Zakładki:
Ulubione sklepy
RSS
czwartek, 17 kwietnia 2014

Eleganckie zegarki to z pewnością dodatki, które spodobają się wielu osobom. Chyba każdy z nas ma zegarek, ale nie wszyscy noszą codziennie czasomierz na ręce. Z kolei zdarzają się też osoby, które mają po kilka egzemplarzy w swoich kolekcjach.

Jedną z ciekawszych marek jest Ingersoll. Jest to marka amerykańska, która od 1892 roku jest obecna na rynku. Najbardziej rozpoznawana była w czasach, gdy Walt Disney zdecydował się na współpracę z tą marką i dzięki temu powstały zegarki z Myszką Miki na tarczach.

Dzisiaj również można znaleźć ciekawe projekty zegarków tej marki. Na specjalną uwagę zasługuje na pewno zegarek automatyczny wypuszczony z okazji 120-lecia firmy.

 

Zegarek ten jest dostępny na stronie http://www.zegarkistyle.pl/ingersoll-c-352.html

 

Wspomniane wersje z Myszką Miki to dzisiaj rarytas. Można zdobyć używane modele, ale te w dobrym stanie będą bardzo drogie.

Prawda, że ciekawy egzemplarz? Polując na taki trzeba bardzo uważać, ponieważ model ten jest podrabiany. Jest wciąż bardzo popularny i jest wielu chętnych na niego, co też wykorzystują sprzedawcy. Dlatego przed zakupem jakiegokolwiek zegarka Ingersoll warto sprawdzić renomę sprzedawcy.

13:48, niepotrzebnegadzety
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 03 września 2013

Bardzo ciekawe są te osłonki do telefonów:

Dla niektórych ich wadą może być to, że są takie kolorowe. Ale ja uważam, że to zaleta. Wystarczy wziąć taki fon z taką osłonką do ręki, a od razu ma się humor lepszy. Podoba mi się, że te Cover iPhone'y mają zróżnicowane wzory. Jedne są w stylu Manga, inne są takie dziecinno-misiowe, te a la żółwiki są bardziej uniwersalne, a te sówki są po prostu cute :))

Taka Cover iPhone chroni naszego fona i go wyróżnia. Pomaga nam też go nie zgubić. Takie kolorowe coś łatwiej znaleźć, jest bardziej widoczne.

źródło: spidersweb.com.pl

Na dodatek te Cover iPhone'y nie są wcale drogie. Kosztują niecałe 5 bagsów. To wychodzi mniej niż 20 zeta. Trzeba doliczyć koszty wysyłki, ale można się nimi podzielić, jeśli te osłonki kupi np. 5 osób. No i zawsze można dokupić jakiś fajny gadżet do swojego fona, żeby przesyłka się opłaciła. Na E-bay'u jest sporo takich drobiazgów. Wystarczy poszukać coś, co nam pasuje.

16:35, niepotrzebnegadzety
Link Komentarze (1) »
czwartek, 04 lipca 2013

Wszyscy bardzo szybko przyzwyczajamy się do modnych i praktycznych rzeczy. To co jeszcze kilka lat temu było nie do pomyślenia teraz nie możemy się bez tego obejść. A Wy czy też macie takie rzeczy bez których nie wychodzicie z domu i bez których nie wyobrażacie sobie życia?

Co byście powiedzieli, gdyby na tydzień czasu ktoś zabrał Wam telefon? Ja osobiście nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Bez telefonu czuję się  jak bez ręki, nie chodzi już nawet o utrzymywanie kontaktu ze znajomymi, ale w telefonie mam zawsze listę bieżących spraw do załatwienia, mam różne adresy i telefony, dzięki niemu przypominam sobie o urodzinach czy imieninach kogoś bliskiego i naprawdę trudno byłoby mi się obejść bez tego gadżetu. Jestem na tyle związana z telefonem, że kiedyś wracałam się po niego prawie 50 kilometrów (przy okazji telefonów przydatny gadżet to power bank).

Wiele osób nie potrafi także żyć bez komputera, jest to nasze biuro i centrum rozrywki. Mamy tam ważne pliki, zdjęcia i ulubioną muzykę. Młode osoby już od samego rana włączają swoje laptopy i praktycznie przez cały dzień coś na nich robią, a to odbierają pocztę a to rozmawiają z przyjaciółmi i przeglądają ulubione strony.

Dla mnie jest jeszcze jeden bardzo ważny gadżet bez którego nie lubię wychodzić z domu, jest nim zegarek. Co prawda godzinę mogę sprawdzić na telefonie komórkowym jednak zegarek to u mnie podstawa każdej stylizacji. 

14:16, niepotrzebnegadzety
Link Dodaj komentarz »

Każdy z nas na co dzień otacza się mnóstwem praktycznych przedmiotów. Mamy do czynienia z komputerami, tabletami i telefonami. Wszystkie nowinki techniczne związane z kuchnią i gotowaniem także bardzo chętnie wykorzystujemy, lubimy mieć w swoim otoczeniu eleganckie i praktyczne przedmioty. Ale coraz częściej w naszych sklepach można także spotkać różne śmieszne gadżety, które również mogą ułatwiać nam życie.

Już na początku trzeba wspomnieć, że tego typu przedmioty są również świetnym pomysłem na prezent. Jeżeli idziesz na jakąś imprezę i jeśli nie wiesz co kupić to sprawdź jakie przygotowałam dla Ciebie propozycje. 

Każda dobra impreza nie może obejść się bez odrobiny alkoholu, a gadżetów z tym związanych jest naprawdę sporo. Co powiecie na przykład na kieliszki i karafkę, które nie potrafi ustać w pionie? Jest to specjalny zestaw, w którym kieliszki nie maja płaskiego dnia. dno jest zaokrąglone więc ustawienie takiego kieliszka nieruchomo jest niemożliwe. Jednocześnie żaden wlany płyn się nie wylewa, taki prezent to świetna zabawa, które może wprowadzić nasz błędnik do szału. Pozostając w klimacie imprezy zabawnym gadżetem jest także elektroniczny i mówiący otwieracz do butelek, w nim oprócz funkcji licznika wmontowany jest także dyktafon na który możemy nagrać dowolny tekst. Wyobraźcie sobie na przykład zdziwienie swojej koleżanki, która tuż po otwarciu kolejnej butelki piwa usłyszy tekst „Mariola to już twoja ostatnia butelka, nie pij więcej”.

Mamy także zabawne kostki do lodu w bardzo nietypowych kształtach, kask do piwa czy fartuszki ze śmiesznym nadrukiem. 

14:14, niepotrzebnegadzety
Link Dodaj komentarz »

Nasz świat pędzi do przodu jeszcze kilkanaście lat temu telefony komórkowe przypominały cegły a komputery zajmowały cały pokój. Od tego czasu wszystko się zmieniło a technologia zachęca nas do dalszego rozwoju. 

Kto mógłby się spodziewać, że telewizory będą płaskie jak karta papieru, albo że będzie można je sterować za pomocą głosu lub gesty. Teraz nowoczesny telewizor 3D może rozpoznawać nasze twarze i od razu może włączać się na nasze ulubione programy. A laptopy? Teraz praktycznie w każdym domu znajduje się co najmniej jeden komputer, a takie nowoczesne urządzenie może służyć nie tylko do odbierania poczty czy przeglądania stron w internecie, ale również do słuchania muzyki czy oglądania filmów. 

Gadżety z którymi mamy do czynienia na co dzień także napakowane są technologicznymi nowościami, taki na przykład zegarek oprócz odmierzania czasu może badać nasz puls i rytm serca, może liczyć okrążenia lub pokazywać fazy księżyca. 

W naszych kuchniach i łazienkach także jest mnóstwo sprzętów, które pomagają nam w codziennym życiu. Taki na przykład piekarnik, który sam dobiera czas i temperaturę pieczenia, który sam włączy się o określonej godzinie i który włączony za długo sam się automatycznie wyłączy. Mamy także wszechstronne miksery i blendery oraz mówiące lodówki. 

Jeżeli przyjrzymy się kwestiom bardziej poważnym to możemy zaobserwować na przykład niedawno wynaleziony energooszczędny system grzewczo instalacyjny, czy przyrząd który bada plazmę wokół stacji kosmicznej. 

14:10, niepotrzebnegadzety
Link Dodaj komentarz »